ELEVI ȘI PĂRINȚI

CONSULTAȚII CU PĂRINȚII

Informații esențiale despre programul de întâlniri cu cadrele didactice, oferindu-vă posibilitatea de a stabili și menține o comunicare eficientă și deschisă între școală și părinți.

DOCUMENTE DE INTERES

Informații relevante, precum regulamente, formulare și alte documente importante, necesare pentru desfășurarea adecvată a activităților școlare.

ASOCIAȚIA PĂRINȚILOR

O platformă centrală pentru informații și colaborare între părinți și școală. Aici, membrii asociației pot accesa informații despre proiectele, evenimentele și activitățile organizate în parteneriat cu școala.

CONSILIUL ELEVILOR

Un spațiu dedicat elevilor în cadrul școlii, unde aceștia pot lua parte la procesul decizional și pot exprima opinii, sugestii și preocupări.

ATESTATE CAMBRIDGE ȘI DELF

Informații despre obținerea certificatelor Cambridge și DELF, în parteneriat cu școala.

CONSILIER ȘCOLAR

Un loc special dedicat dezvoltării emoționale și academice a elevilor noștri.