RESURSE UMANE

ORGANIGRAMA

Secțiunea oferă o reprezentare vizuală și structurală a ierarhiei și relațiilor dintre diferitele departamente și poziții din cadrul școlii.

ECHIPA MANAGERIALĂ

Secțiunea  furnizează informații relevante despre conducerea școlii, responsabilă de coordonarea și gestionarea eficientă a activităților școlare.

CONSILIUL DE ADMINISTRAȚIE

Prezintă o echipă dedicată de profesioniști ai educației care au asumat roluri de conducere în procesele decizionale și administrarea școlii.

PERSONAL DIDACTIC CICLUL GIMNAZIAL

Echipa de profesori dedicată etapei de învățământ gimnazial, profesioniști implicați în modelarea și ghidarea procesului educațional.

PERSONAL DIDACTIC CICLUL PRIMAR

Colectivul de profesori specializați în învățământul primar, dedicat formării și ghidării elevilor în primele clase.

SECRETARIAT

Membrii echipei școlare care susțin funcționarea instituției în diverse moduri, asigurând un suport esențial pentru buna desfășurare a activităților.

PERSONAL AUXILIAR

CABINETE MEDICALE

Echipa medicală calificată din cadrul cabinetelor se dedică monitorizării stării de sănătate a elevilor, oferind asistență medicală și consiliere.