ÎNSCRIERI ON-LINE

folder_openINSCRIERE CLASA PREGĂTITOARE
commentNiciun comentariu

Înscrierile la clasa pregătitoare se fac în continuare, numai on-line.

În funcție de precizările Ministerului Educației și Cercetării, vă așteptăm în momentul reluării activității, la sediul Școlii Gimnaziale „Mircea Sântimbreanu”, pentru a aduce dosarul cu documentele necesare înscrierii și validării cererii.

Vă rugăm să completați cererea de înscriere direct pe platforma ÎNSCRIERE ÎN CLASA PREGĂTITOARE – 2020.

ATENȚIE! Completarea cererii de înscriere on-line nu garantează înscrierea copilului Dvs. în unitatea de învățământ și nu elimină obligativitatea de a vă prezenta la unitatea de învățământ unde doriți înscrierea cu dosarul complet al copilului, în vederea validării cererii. Formularul completat on-line vă permite doar să vă prezentați la secretariatul școlii cu datele copilului pre-completate, scurtând timpul de așteptare al dvs. și al celorlalți părinți.

Articole recente

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Fill out this field
Fill out this field
Te rog să introduci o adresă de email validă.
You need to agree with the terms to proceed

keyboard_arrow_up