Ziua Porților Deschise – 04 Aprilie 2024

folder_openANUNȚURI, INSCRIERE CLASA PREGĂTITOARE
commentNiciun comentariu

Dragi părinți, elevi și membri ai comunității locale,

Suntem încântați să vă invităm să ne alăturați într-o experiență educațională deosebită – Ziua Porților Deschise la Școala Gimnazială Mircea Santimbreanu. Acest eveniment special va avea loc pe data de 4 aprilie 2024, începând cu ora 8.30 si se va incheia la ora 18.00.

Vă invităm să explorați împreună cu noi facilitățile școlii, să interacționați cu cadrele didactice și să descoperiți oportunitățile educaționale pe care le oferim elevilor noștri. Veți avea șansa să vizitați clasele noastre, biblioteca și multe alte spații importante pentru procesul educațional.

Această zi este o oportunitate perfectă pentru dumneavoastră să descoperiți atmosfera primitoare și angajamentul nostru pentru excelență în educație. Vă invităm să vă alăturați nouă în efortul nostru de a construi împreună un viitor luminos pentru copiii noștri.

Vă așteptăm cu drag la Ziua Porților Deschise la Școala Gimnazială Mircea Săntimbreanu!

Tags: ziua portilor deschise

Articole recente

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Fill out this field
Fill out this field
Te rog să introduci o adresă de email validă.
You need to agree with the terms to proceed

keyboard_arrow_up