CONSILIUL ELEVILOR

Consiliul Elevilor reprezintă un pilon esențial al vieții școlare, oferind elevilor o platformă prin care își pot exprima opinia, pot contribui la îmbunătățirea mediului școlar și pot fi actori activi în luarea deciziilor. Acest organism reprezentativ nu doar promovează implicarea elevilor, ci și contribuie la dezvoltarea competențelor de lider și la formarea unei comunități școlare unite.

Consiliul Elevilor

Lecții de Viață

Un proiect inițiat în 2014 și desfășurat până în prezent, în spiritul valorilor fundamentale ale umanității pe care își propune să le cultive acest spațiu privilegiat care este și trebuie să rămână Școala.

Cartea de Onoare

Un  proiect drag nouă, inițiat în 2014, pentru a aduna mărturii, mărturisiri, amintiri, impresii despre școala noastră, indiferent de cum s-a numit ea de-a lungul timpului.

PROIECTE DEZVOLTATE